Copykiller

Jsem náročný klient a velký hnidopich. A taky potřebuju, aby lidi, se kterými spolupracuju, svištěli na podobné vlně, anebo aby se na tu moji dokázali dokonale naladit. Potrpím si na to, aby věci měly hloubku a aby se nedělaly povrchně. Takže když mi Marie napsala, že by se se mnou nejradši potkala osobně, zajásala jsem – byla v tom přesně ta potřeba proniknout pod povrch a nacítit se.

Nechtěla jsem jen „hezké logo“, ale takové, které bude dokonale odrážet myšlenku a energii projektu. A přesně takové teď mám a jsem z něj nadšená stejně, jako z perfektní spolupráce – tím myslím třeba to, že dodavatel svižně komunikuje, dodržuje termíny, samostatně přemýšlí a tak. J

Lucie KoubekCopywriterka a autorka online programu Copykiller – prodávejte textem


Terapie doma

Spolehlivost, jasný přehled o tom, jak se má odborník prezentovat vůči své cílové skupině, neustálé sebevzdělávání a přehled o trhu, čistý design a ovládání komunikace, srozumitelnost a lehkost…to je pro mě značka “Mary Hero“.

Andrea Hutková, sociální terapeut a pedagog 


My Prague Tours

Marii vřele doporučuji k tvorbě webdesignu. Vyniká rychlostí, akčností, logickým uvažováním a spolehlivostí. Na čem jsme se dohodly, to vždy platilo. Hodinová diskuse na začátku naší spolupráce mi jasně ukázala, že Marie má bohaté zkušenosti s přípravou, navrhováním i tvorbou složitých webů. Sympatické mi bylo, že pro ni nebylo zatěžko udělat i jednodušší web, který odpovídá mým současným potřebám. Marie ochotně pracovala s mými fotografiemi, tam, kde nevyhovovaly kvalitou, nabídla jiné řešení. Spolupráce je vždy profesionální a věcná. Navíc milá.

Andrea Kráslová (Řezníčková)


Angelika Hat Fashion

Maruska mi momentalne dela druhy eshop a je fakt super machr na simple, super vkusnou, moderni, fresh grafiku. Strasne mi u ni vyhovovalo, ze jsem ji zmatene popsala svoje predstavy a ona mi jeste ten vecer nebo druhy den poslala navrhy s komentarem, ze to jsou pouze prvni navrhy. Samozrejme ze se mi vzdycky tak libily, ze uz nic jinyho delat nemusela. Libi se mi jeji vkus, rychlost, kreativita a profesionalita. Navic s koderem jsou dobre sehrany a zbytecne jim to netrva. Takze pokud chcete cool, svezi web s originalnimi prvky, urcite doporucuju;)

Věra Švejkina

Twincom

Se slečnou Maruškou jsme začali spolupracovat náhodou. Oslovili jsme ji na základě kladných referencí. První zadání bylo vytvořit logo. Jelikož jsme byli nadšení, udělala nám webové stránky. A protože i ty se nám líbily, veškeré grafické práce již automaticky dáváme jí. Je rychlá, kreativní, spolehlivá, má nápady které by nás nikdy nenapadly. Spolupráci si velmi chválíme a vřele ji doporučujeme.

Jan Kubíček